Islám, terorismus, uprchlíci a podzimní volby

9. 09. 2016 13:52:30
O islámu, terorismu a uprchlících bylo v posledních dvou letech napsáno a řečeno všechno. Zbývá jen podle toho volit. Víte opravdu, jaký je postoj Vaší oblíbené strany k uvedeným bodům?

Podle průzkumů veřejného mínění přibližně 70-90 procent českých voličů odmítá přijímat takzvané uprchlíky a nelíbí se jim též šíření islámu v naší zemi. Je jen hodně málo věcí, na kterých se český národ tak jednomyslně shodne. Kdyby v naší zemi skutečně pracovala demokracie, měli bychom po příštích volbách mít i stejně smýšlející vládu a zastupitele. Budeme je mít? Bojím se, že ne. Politici jsou po čertech vychytralá sebranka a vždy najdou způsob, jak voliče obelstít.

Co uděláte, když Vás honí rozzuřený býk? Všeobecně se doporučuje odhodit kabát. Býk se vrhne na kabát a člověka nechá utéci.

Co udělá politik, když se rozhodne, že bude kašlat na to, co chtějí voliči, ale chce zůstat u moci i po příštích volbách? Musí odvést pozornost voličů a především novinářů k nedůležitému zástupnému problému. Novináři se vrhnou na odhozený kabát a o tom důležitém přestanou psát. Úlohu odhozeného kabátu hrají povinné kvóty na přerozdělování uprchlíků, které nám nařídila EU.

Přečtěte si pozorně následující dvě věty a zkuste mezi nimi najít rozdíl.

Věta 1: Jsem proti povinným kvótám na přijímání uprchlíků.

Věta 2: Jsem proti přijímání uprchlíků.

Zdá se Vám, že obě věty říkají to samé nebo snad že z první věty vyplývá druhá?

Pokud ano, právě jste sedli politikům na lep. Ovšemže každá věta říká něco jiného. Znějí ale podobně a toho politici využívají.

Větu č. 1 říkají na potkání skoro všichni politici napříč politickým spektrem. Jednou z mála výjimek je ministr spravedlnosti Robert Pelikán za hnutí ANO, který jako jediný ministr ve vládě hlasoval PRO přijetí povinných uprchlických kvót.

Věta č. 2 se už tak často neobjevuje, Slyšeli jste například Bohuslav Sobotku někdy pronést větu č. 2? Ne, neslyšeli a slyšet nemohli. Něco takového Sobotka nikdy neřekl. Sobotka se vůbec nestaví proti přijímání takzvaných „uprchlíků“. Celá česká vláda naoko odmítá povinné kvóty, ale počítá s tím, že všechny „uprchlíky“ nařízené Bruselem přijme. A k tomu ještě navíc dalších 1500 jen tak z pilnosti. Jako dobrovolný socialistický závazek. Výběrové řízení ministerstva vnitra počítá pro jistotu rovnou s přijetím 6000 „uprchlíků“, o které se bude třeba starat.

Stejný postoj k „uprchlíkům“ zaujímají také KDU-ČSL a TOP09. Patříte-li k 90 procentům Čechů, kteří odmítají přijímání muslimských přistěhovalců, tyto tři strany tedy určitě nevolte.

Větu č. 2 začal před volbami říkat Andrej Babiš. Ani v tomto případě se však nenechte napálit. Babiš je ukázkový populista v nejčistším smyslu tohoto slova. Ochotně říká to, co chtějí voliči slyšet. Jeho slova však nejsou doprovázena činy. Babiš je už tři roky poslancem a předsedou druhé nejsilnější politické strany. A přesto on ani nikdo jiný z jeho strany v otázce islámu a uprchlíků za celé tři roky nepřišel s žádným návrhem. A když se ve vládě nebo ve sněmovně hlasovalo o návrzích zákonů, které s touto oblastí souvisejí, hnutí ANO hlasovalo společně s ČSSD, tedy ve prospěch islámu.

Ostatně Babiš už několikrát prokázal, že jeho postoje se mění podle toho, kam zrovna fouká vítr, a není možné mu věřit. Poslední ukázkou je jeho výrok o pracovním táboře v Letech u Písku. Babiš tvrdí, že větu, která je mu přičítána, nevyslovil. Ale přesto se hned omluvil a pro jistotu ještě vykonal kajícnou pouť do Letů samotných. Proč se Babiš omlouvá a kaje za něco, co podle svých slov neudělal, nechápu. Je jisté, že Babiš není silným vůdcem typu Orbána, Zemana nebo Trumpa, který dokáže stát za svým názorem a obhájit jej před voliči. Přestože devadesát procent českých voličů by mu za jeho údajná slova zatleskalo, Babiš se zalekl tlaku a neodvážil se vzepřít proti svěrací kazajce povinné politické korektnosti. Stejně jako všichni ostatní.

Lety u Písku jsou pro české voliče zajímavé ještě z jednoho důvodu. Zatím žádná česká vláda se neodvážila použít naše peníze (míněno peníze nás, daňových poplatníků) na vykoupení vepřína v Letech. Vláda Bohuslava Sobotky s ministrem financí Andrejem Babišem prohlašuje, že má v úmyslu to udělat. A že to nebudou malé peníze (mluví se o stovkách milionů). Už jen takovéto úvahy jsou dobrým důvodem nevolit žádnou ze stran současné vládní koalice.

Koho bychom tedy volit mohli?

Jednou z prvních stran, která naskočila na uprchlickou vlnu, je ODS. Její předseda byl jedním z prvních, kdo začal vyslovovat větu č. 2. ODS byla dokonce jednou z mála stran, která ve sněmovně hlasovala PRO důležitou novelu zákona o církvích (zjednodušeně řečeno se v této novele jednalo o to, zda muslimští duchovní budou moci působit ve věznicích či ve vojsku nebo zda bude možné u nás zakládat muslimské školy nebo zda muslimské svatby budou uznány jako rovnocenný úřední úkon – podpořením novely ODS hlasovala PROTI dalšímu šíření islámu v ČR – viz odkaz na konci článku). To jsou významné, ale bohužel také jediné body ve prospěch ODS. Stejně jako Babiš, ani ODS nepřišla s žádnou opravdovou snahou o zastavení islamizace ČR. Ani ODS například nenavrhla zakázat na území ČR kruté halal porážky, které jsou u nás povoleny a rok od roku jich přibývá (tak jak u nás přibývá muslimů). Stejně jako ostatní zavedené strany, také ODS je prodchnuta politickou korektností a její přední představitelé jako např. místopředseda Zahradil považují islám jen za obyčejné náboženství a nemají s ním problém.

Takže znovu, koho volit?

Žádná z velkých zavedených politických stran nenabízí to, co si přeje 70-90 procent voličů! Tento stav představuje naprosté selhání demokracie nejen v ČR, ale víceméně v celé Evropě. V ČR jsou v tuto chvíli jen tři menší politické strany, které usilují o ochranu naší země před rozpínavým islámem. V abecedním pořadí jsou to

Alternativa pro Českou republiku

Strana přímé demokracie

Úsvit národní koalice.

Považujete-li uprchlickou vlnu, islám a terorismus za největší hrozbu, které naše země nyní čelí, jsou to právě tyto tři strany, mezi kterými si můžete vybrat. Přesněji řečeno v nadcházejících krajských volbách jsou dokonce jen dvě. Alternativa pro Českou republiku je nově vzniklá strana, která krajské volby už nestihla obsadit a její zástupce je možno volit je v některých obvodech ve volbách do Senátu.

Pro připomenutí toho, jak hlasovali naši současní zastupitelé v právě probíhajícím volebním období, přináším několik důležitých odkazů:

Klíčové hlasování o novele zákona o církvích – popsána výše v článku. Hlasovalo se o návrhu zamítnout celou novelu. Tedy hlas „ano“ znamená hlas PROTI přijetí novely.

http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=61725

Všimněte si, že poslanci všech stran hlasovali jednotně, kromě ANO. To také o něčem svědčí. ANO je směsicí lidí bez jednotného názoru.

Úmluva o účasti cizinců na veřejném životě na místní úrovni dává cizincům žijícím v naší zemi právo hlasovat ve volbách do místního zastupitelstva. A to přesto, že nejsou občany ČR! To znamená, že například muslimové, kteří k nám uprchli ze Sýrie, budou volit místní zastupitelstvo (které bude rozhodovat třeba o stavbě nové mešity...). Proti přijetí této úmluvy hlasovali jen 3 poslanci!! Dokonce ani ODS a Úsvit nehlasovali proti.

http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=60941&l=cz

ČSSD předstírá, že je proti povinným kvótám na přerozdělování uprchlíků, ale všichni europoslanci ČSSD hlasovali PRO kvóty!! Pokrytectví?

http://www.ivcrn.cz/jak-hlasovali-nasi-europoslanci-pri-rezoluci-ep-ohledne-kvot-uprchliku-update-1-5-2015/

Co prohlásili předsedové politických stran o kvótách:

http://zpravy.idnes.cz/evropske-kvoty-pro-uprchliky-dkp-/domaci.aspx?c=A150512_163647_domaci_pku#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6

A ještě názor předsedy sněmovny (předseda sněmovny je třetí nejvyšší český ústavní činitel!).

http://domaci.ihned.cz/c1-64805550-sef-snemovny-hamacek-prekvapil-podporou-islamu-pro-lidstvo-je-dulezity-rekl

Autor: Ivan Picek | pátek 9.9.2016 13:52 | karma článku: 30.98 | přečteno: 890x

Další články blogera

Ivan Picek

Chcete se opravdu zbavit Babiše? Poradím Vám jak na to.

V demokratické zemi se o složení vlády nerozhoduje na náměstích ale ve volebních místnostech. Co je třeba udělat, aby Babiš prohrál příští volby?

17.6.2019 v 16:36 | Karma článku: 22.98 | Přečteno: 1160 | Diskuse

Ivan Picek

Víte, že 57 procent českých zákonů jsou směrnice EU, které musíme povinně přijmout?

Evropský parlament ovlivňuje naše životy více, než si většina Čechů myslí. Chceme-li změnit EU, musíme změnit Evropský parlament! Využijte možnost rozhodnout o jeho složení. Kdo nepůjde volit, podporuje nelegální migraci.

14.5.2019 v 12:42 | Karma článku: 30.87 | Přečteno: 991 | Diskuse

Ivan Picek

Ve Francii jsou každý den znesvěceny v průměru dva kostely

Požár katedrály Notre-Dame vzbudil ohromnou pozornost novinářů, veřejnosti i politiků celého světa. Zcela nepovšimnuta zůstává naopak skutečnost, že francouzské kostely jsou už delší dobu každodenně záměrně ničeny a poškozovány.

16.4.2019 v 14:17 | Karma článku: 43.31 | Přečteno: 2897 | Diskuse

Ivan Picek

Další šílené usnesení Evropského parlamentu - čeští europoslanci opět selhali

Evropský parlament 26. 3. 2019 schválil další šílené usnesení. Pokud by někdo chtěl hledat důvody pro vystoupení z EU, toto usnesení by mohlo být ihned jedním z nich.

9.4.2019 v 11:29 | Karma článku: 44.22 | Přečteno: 4752 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Karel Januška

Tajná policie v demokracii

Vláda by měla s okamžitou platností odvolat z funkcí všechny státní zástupce, kteří se obrátili na Parlament se žádostí o posouzení činnosti některého občana. V demokratickém státě to výhradně činí soud.

15.9.2019 v 11:39 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 13 | Diskuse

Jan Dvořák

Proč za Česko neudělali eurokomisařem třeba…

Vypadalo to, že nesplnění Babišova slibu, že pro naši eurokomisařku vyjedná silné ekonomické portfolio, vzrušuje výlučně jen pražskou kavárnu a opozici.

15.9.2019 v 11:17 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 71 | Diskuse

Jiří Turner

Komunismus bránil Československo před genderismem a LGBT ideologií

To řekl člověk, který byl tváří demokratických změn v našem státě, politik, bývalý prezident, popírač vlivu člověka na klimatické změny a dnes garant zahraniční politiky v hnutí Trikolora: Václav Klaus senior.

15.9.2019 v 11:02 | Karma článku: 11.82 | Přečteno: 287 | Diskuse

Michael Pálka

Bláznovství radních z Prahy 6 ?

Ano.Jedná se o pomník maršála Koněva a o téměř český folklor známý minimálně několik desítek let.Když doba žádá, tak velké hurá mocnému, když doba dovolí, exponovat se až směšně v opačném směru.

15.9.2019 v 10:59 | Karma článku: 10.61 | Přečteno: 127 | Diskuse

Zdeněk Pokorný

STUD

stydím se za Havla ,za Klause ,za Zemana ,stejně jako na těch 1000 poslaců i senátorů za tu dobu . Stydím se za politiky co ničí sochy i za lidi co tomu tleskají ...Ale úplně nejvíc se stydím sám před sebou ,protože já to umožnil.

15.9.2019 v 9:20 | Karma článku: 5.63 | Přečteno: 123 | Diskuse
Počet článků 19 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2269

Jsem technicky vzdělaný vysokoškolák se zájmem o dějiny a svět. Občas mě napadají zajímavé myšlenky, o které bych se chtěl podělit se svým okolím.

 

Najdete na iDNES.cz