Sexuální útoky proti německým ženám - náhoda nebo organizovaná trestná činnost?

9. 01. 2016 11:11:02
Tajné služby před Silvestrem varovaly, že v Německu hrozí nebezpečí teroristického útoku. Útok nakonec přišel, ale měl úplně jinou podobu než všichni očekávali. Přesto jeho dopad je mnohem větší než kdyby se jednalo o bomby.

Shromáždil jsem nejdůležitější zprávy o událostech, ke kterým došlo o Silvestrovské noci v Kolíně nad Rýnem. Pravda postupně lezla na světlo několik dní a možné ještě poleze dále. Ukazuje se, že útoky v Kolíně nad Rýnem jsou jen špičkou ledovce. K podobným útokům na ženy dochází v současné době ve všech evropských zemích, kde žije početnější muslimská menšina. Jedná se prostě o přirozené chování přistěhovalců z arabského světa. Na takové chování jsou zvyklí z domova (viz první odkaz

http://www.securitymagazin.cz/zpravy/sexualni-utoky-proti-nemeckym-zenam-nahoda-nebo-organizovana-trestna-cinnost-1404048705.html

) Co je nové oproti dřívějšími stavu je, že útoky na nemuslimy už nejsou omezeny na okrajové čtvrti měst, kde žije muslimská většina (tak zvané no-go zones), ale dochází k nim nyní i ve středu největších německých měst. A německá policie není schopna tomu zabránit!! V samém srdci Kolína nad Rýnem ji přistěhovalci přečíslili tak, že si několik hodin mohli dělat co chtěli.

Shodou okolnost právě Kolín nad Rýnem se s podobným přečíslením už kdysi setkal. V noci na 31. 5. 1942 se právě Kolín nad Rýnem stal terčem prvního skutečně úspěšného náletu bombardérů RAF. Úspěch byl dosažen tím, že RAF nasadila do jediného útoky všechny letuschopné stroje, které měla (celkem 1047 letadel). Letadel bylo nad městem najednou tolik, že německá protivzdušná obrana nebyla schopna zaměřovat a ostřelovat jednotlivé stroje, jak to dělala dříve. Dokázala vést jen málo účinnou přehradnou palbu, která nedokázal útočníky zastavit.

A teď to úplně nejlepší: operace britského Bomber Command v roce 1942 nesla krycí název Arabian Nights!! Neuvěřitelná náhoda nebo dílo „prozřetelnosti“?

http://www.fronta.cz/dotaz/tisicovy-nalet-operace-millenium

Zpět do současnosti. Němečtí politici na zprávy o násilnostech odpověděli obvyklými frázemi: „Útočníci musí být vypátráni a potrestáni.“ Objevily se však i zajímavější hlášky: „Zločiny v Kolíně (spáchané přistěhovalci) nesmí být spojovány s přistěhovalci“ (!!). K tomu asi už zbývá jen dodat, že multikulturní politika německé vlády nesmí být spojována se zdravým rozumem.

Značný nesouhlas vzbudila rada samotné starostky Kolína nad Rýnem, která vydala prohlášení, že by se ženy ve městě při nadcházejícím karnevalu "měly držet od neznámých na délku paže". Škoda, že tato rada nebyla zveřejněna už před Silvestrem. Kdyby si všechny ženy přečetly, jak se mají chovat, bylo by všechno v pohodě a k žádným napadením by nedošlo. Dobrá rada je prostě nad zlato.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/391016-drzte-se-od-cizincu-na-delku-paze-radi-nemkam-primatorka-lide-se-ji-vysmali.html

Postoj kolínské starostky, která je už z minulosti známá svou náklonností k islámu, potažmo islámským „uprchlíkům“, se velmi podobá tomu, jak se na podobné případy dívá islám. Dojde-li k obtěžování či znásilnění ženy, může za to (alespoň částečně) žena. Jednak byla nevhodně oblečena a jednak na veřejnosti vůbec neměla co dělat. Žena má sedět doma, což mnohé Němky po silvestrovských zkušenostech nepochybně příště udělají.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Poslanec-Usvitu-nam-poslal-SMS-pote-co-si-vyslechl-Dienstbierovu-uvahu-o-sexualnich-utocich-v-Nemecku-416312

Co bude dál? Do Německa přišlo v roce 2015 řádově 600,000 mladých silných mužů muslimské víry. Pro srovnání, turecké vojsko, které se v roce 1683 pokusilo dobýt Vídeň, mělo na začátku tažení přibližně 250,000 vojáků. V Německu se tedy nyní nacházejí dvě takováto vojska! Německá policie už více než půl roku pracuje se zvýšeným nasazením a docházejí jí síly. Němečtí, ale i francouzští a britští politici už delší dobu sdělují, že k ochraně demokracie a lidských práv v Evropě bude zapotřebí zvýšit počet policistů a pracovníků tajných služeb a také zvýšit pravomoci těchto složek. K dřívějším hrozbám teroristických útoků se nyní přidal zcela nový druh ohrožení drobnou pouliční zločinností páchanou ovšem v obrovském měřítku. Kolik policistů bude Německo potřebovat, aby ochránilo své občany a obnovilo vládu nad svým územím?

Střed Kolína nad Rýnem po dobu několika hodin (!) ovládli přistěhovalci a dělali si, co chtěli. Bylo velké štěstí, že se jednalo jen o obyčejné uprchlíky před válkou, kteří se chtěli jen bavit, a že se mezi ně nevetřeli radikálové řízení Islámských státem. Stačilo by jim několik ostrých nožů a oběti bychom počítali v desítkách. Jak dlouho bude Islámskému státu trvat než obohatí svoji paletu teroru a tuto novou možnost?

Kaddáfí nás údajně varoval už před pěti lety:

http://zpravy.idnes.cz/kaddafi-varoval-pred-islamisty-dm2-/zahranicni.aspx?c=A160107_164405_zahranicni_mlb

Na závěr slíbené vybrané zprávy o událostech nejen v Kolíně nad Rýnem?

http://zpravy.idnes.cz/vysetrovani-kriminality-v-duesseldorfu-ffb-/zahranicni.aspx?c=A160106_180723_zahranicni_mlb

http://zpravy.idnes.cz/zeny-z-kolina-nad-rynem-popsaly-sexualni-utoky-frm-/zahranicni.aspx?c=A160107_101025_zahranicni_ert

http://www.securitymagazin.cz/zpravy/nemecka-mesta-nejsou-bezpecna-vznikly-nogo-zony-pani-merkelova-kde-jste-co-na-to-rikate-1404048689.html

http://www.securitymagazin.cz/zpravy/nemecky-reporter-policie-od-zacatku-vedela-ze-pachateli-jsou-zadatele-o-azyl-1404048694.html

http://www.securitymagazin.cz/zpravy/nemci-pozaduji-po-vlade-tvrdsi-postup-kolinsky-teror-vyvolal-strach-a-nejistotu-1404048704.html

http://zpravy.idnes.cz/v-koline-utocili-i-syrsti-bezenci-dlg-/zahranicni.aspx?c=A160107_180927_zahranicni_mlb

Autor: Ivan Picek | sobota 9.1.2016 11:11 | karma článku: 30.67 | přečteno: 765x

Další články blogera

Ivan Picek

Chcete se opravdu zbavit Babiše? Poradím Vám jak na to.

V demokratické zemi se o složení vlády nerozhoduje na náměstích ale ve volebních místnostech. Co je třeba udělat, aby Babiš prohrál příští volby?

17.6.2019 v 16:36 | Karma článku: 22.98 | Přečteno: 1160 | Diskuse

Ivan Picek

Víte, že 57 procent českých zákonů jsou směrnice EU, které musíme povinně přijmout?

Evropský parlament ovlivňuje naše životy více, než si většina Čechů myslí. Chceme-li změnit EU, musíme změnit Evropský parlament! Využijte možnost rozhodnout o jeho složení. Kdo nepůjde volit, podporuje nelegální migraci.

14.5.2019 v 12:42 | Karma článku: 30.87 | Přečteno: 991 | Diskuse

Ivan Picek

Ve Francii jsou každý den znesvěceny v průměru dva kostely

Požár katedrály Notre-Dame vzbudil ohromnou pozornost novinářů, veřejnosti i politiků celého světa. Zcela nepovšimnuta zůstává naopak skutečnost, že francouzské kostely jsou už delší dobu každodenně záměrně ničeny a poškozovány.

16.4.2019 v 14:17 | Karma článku: 43.31 | Přečteno: 2897 | Diskuse

Ivan Picek

Další šílené usnesení Evropského parlamentu - čeští europoslanci opět selhali

Evropský parlament 26. 3. 2019 schválil další šílené usnesení. Pokud by někdo chtěl hledat důvody pro vystoupení z EU, toto usnesení by mohlo být ihned jedním z nich.

9.4.2019 v 11:29 | Karma článku: 44.22 | Přečteno: 4752 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Karel Januška

Tajná policie v demokracii

Vláda by měla s okamžitou platností odvolat z funkcí všechny státní zástupce, kteří se obrátili na Parlament se žádostí o posouzení činnosti některého občana. V demokratickém státě to výhradně činí soud.

15.9.2019 v 11:39 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Jan Dvořák

Proč za Česko neudělali eurokomisařem třeba…

Vypadalo to, že nesplnění Babišova slibu, že pro naši eurokomisařku vyjedná silné ekonomické portfolio, vzrušuje výlučně jen pražskou kavárnu a opozici.

15.9.2019 v 11:17 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 24 | Diskuse

Jiří Turner

Komunismus bránil Československo před genderismem a LGBT ideologií

To řekl člověk, který byl tváří demokratických změn v našem státě, politik, bývalý prezident, popírač vlivu člověka na klimatické změny a dnes garant zahraniční politiky v hnutí Trikolora: Václav Klaus senior.

15.9.2019 v 11:02 | Karma článku: 7.58 | Přečteno: 123 | Diskuse

Michael Pálka

Bláznovství radních z Prahy 6 ?

Ano.Jedná se o pomník maršála Koněva a o téměř český folklor známý minimálně několik desítek let.Když doba žádá, tak velké hurá mocnému, když doba dovolí, exponovat se až směšně v opačném směru.

15.9.2019 v 10:59 | Karma článku: 8.09 | Přečteno: 80 | Diskuse

Zdeněk Pokorný

STUD

stydím se za Havla ,za Klause ,za Zemana ,stejně jako na těch 1000 poslaců i senátorů za tu dobu . Stydím se za politiky co ničí sochy i za lidi co tomu tleskají ...Ale úplně nejvíc se stydím sám před sebou ,protože já to umožnil.

15.9.2019 v 9:20 | Karma článku: 5.63 | Přečteno: 118 | Diskuse
Počet článků 19 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2269

Jsem technicky vzdělaný vysokoškolák se zájmem o dějiny a svět. Občas mě napadají zajímavé myšlenky, o které bych se chtěl podělit se svým okolím.

 

Najdete na iDNES.cz